Informacja o dotacji z UE Unii Europejskiej, belka informacyjna z informacją o dotacji z UE Prestashop 1.7

299,00 

Wychodząc naprzeciw firmom, które skorzystały z dotacji UE i prowadzą sklep internetowy przygotowaliśmy dedykowaną modyfikację, która umożliwi prezentowanie informacji dotacyjnej w sposób poprawny i zgodny z zasadami promocji i oznakowania projektów UE.

Będąc właścicielem biznesu musisz zdawać sobie sprawę, że skorzystanie z dotacji UE niesie za sobą obowiązek informacyjny. Według prawa jesteś zobligowany, masz obowiązek aby umieścić krótki opis projektu, wstawić znaki Unii Europejskiej i Funduszy Europejskich.

Również w przypadku sklepu internetowego – nie możesz pomijać tego obowiązku.

Brak działań informacyjnych i promocyjnych może wiązać się z kontrolą odpowiednich instytucji, które mogą sprawdzić spełnienie obowiązków informacyjnych.

Dlaczego nasza modyfikacja?

Nasza modyfikacja jest zgodna z zasadami promocji i oznakowania projektów UE, to znaczy flaga UE i napis Unia Europejska jest widoczna od razu w momencie wejścia na sklep internetowy – zarówno na wersji desktopowej jak i na mobilnej.

W jaki sposób dostarczamy modyfikację?

Po zakupie modyfikacji prześlij dane do konta FTP i dostępy do panelu sklepu – wdrożymy odpowiednie zmiany za Ciebie. Modyfikacja ma charakter indywidualny i nie jest aktualnie dostępna w formie modułu.

Co muszę dostarczyć?

Koniecznie prześlij informację o realizowanym projekcie, najlepiej broszurę abyśmy mogli dobrać odpowiednią kombinację znaków graficznych.

Przed produkcyjnym wdrożeniem modyfikacji prześlemy Ci propozycję wizualizacji na Twoim sklepie.

Przewiń do góry