Porady i tutoriale WooCommerce

Płatności w zależności od metody dostawy w WooCommerce. Jak przypisać metodę dostawy do sposobu płatności w WooCommerce? Darmowa modyfikacja krok po kroku.

Płatności w zależności od metody dostawy w WooCommerce. Jak przypisać metodę dostawy do sposobu płatności w WooCommerce? Darmowa modyfikacja krok po kroku.

Dzisiaj serwujemy modyfikację krok po kroku dla WooCommerce. Pokażemy w jaki sposób włączać / wyłączać metody płatności w zależności od wybranej metody dostawy. Jest to dość podstawowe zagadnienie, które nie jest rozwiązane natywnie w WooCommerce, obecnie interfejs systemu sam z siebie nie umożliwia wyłączenia metody płatności dla metody dostawy. Wobec tego stoimy tutaj przed jakimś …

Płatności w zależności od metody dostawy w WooCommerce. Jak przypisać metodę dostawy do sposobu płatności w WooCommerce? Darmowa modyfikacja krok po kroku. Czytaj więcej »

Paragon czy faktura VAT w WooCommerce. Pole wyboru dowodu zakupu w zamówieniu WooCommerce. Pokazujemy 100% darmowy sposób - tutorial krok po kroku!

Paragon czy faktura VAT w WooCommerce. Pole wyboru dowodu zakupu w zamówieniu WooCommerce. Pokazujemy 100% darmowy sposób – tutorial krok po kroku!

W dzisiejszym artykule pokażemy darmowy sposób na udostępnienie pola wyboru dowodu zakupu (typu rachunku) – paragon czy faktura VAT dla klienta w zamówieniu w WooCommerce. Modyfikacja oparta na darmowej wersji wtyczki Checkout Field Editor (Checkout Manager) for WooCommerce – oraz prostym kodzie JS, który pozwoli nam rozsuwać pole Nazwa firmy i NIP po wyborze typu …

Paragon czy faktura VAT w WooCommerce. Pole wyboru dowodu zakupu w zamówieniu WooCommerce. Pokazujemy 100% darmowy sposób – tutorial krok po kroku! Czytaj więcej »

Przewiń do góry