Sortowanie domyślne wg. sprzedaży / wg. najczęściej kupowanych produktów / wg. bestsellerów Prestashop 8, 1.7

899,00  brutto

Modyfikacja polegająca na wprowadzeniu mechanizmów umożliwiających wymuszenie domyślnego sortowania po najczęściej kupowanych produktach (wg. bestsellerów, wg. sprzedaży) w Prestashop 1.7

Domyślne sortowanie po sprzedaży to chyba jedna z najbardziej oczekiwanych funkcjonalności w Prestashop 1.7. O ile samo sortowanie po najczęściej kupowanych produktach jest już możliwe w najnowszej wersji oficjalnego modułu nawigacji fasetowej (ps_facetedsearch) i pojawiło się w toku rozwoju Prestashop 1.7 to niestety na razie natywnie nie ma możliwości wymuszenia tego rodzaju sortowania jako domyślne. Ta funkcjonalność być może pojawi się w kolejnych wersjach Prestashop – jednak nie jest to pewne. Nie jest znana też oficjalna data wprowadzenia takiej funkcjonalności. Jeszcze rok najwyżej dwa jak mawia klasyk. Zdecydowanie nie warto czekać.

Zdajemy sobie sprawę, że prezentowanie od ręki, domyślnie listy produktów wg. sprzedaży to bardzo pożądana funkcjonalność przez właścicieli sklepów internetowych na Prestashop 1.7. Dlatego opracowaliśmy metodę wprowadzenia takiej funkcjonalności w każdym sklepie internetowym na silniku Prestashop 1.7. Jest to możliwe dzięki implementacji ulepszonej wersji mechanizmu nawigacji fasetowej.

Usługa polega na:

– implementacji ulepszonej wersji mechanizmu filtrów (nawigacji fasetowej) dla Prestashop 1.7 (zyskujesz dodatkowe funkcjonalności – pola zakresów dla suwaka filtra cena i wagi, pionowy suwak ceny i wagi, wyświetlanie suwaka dla cech produktów, ustalenie wartości skoku dla filtra ceny i wagi)

– wymuszeniu domyślnego sortowania wg. sprzedaży (wg. najczęściej kupowanych, wg. bestsellerów)

W przypadku braku historii sprzedaży w sklepie internetowym (np. nowy sklep internetowy lub z innych powodów) istnieje możliwość jednorazowego importu sprzedaży z programu ERP / księgowego i prezentacji produktów wg. sprzedaży na podstawie historii z programu ERP / księgowego. W dalszej fazie ilość sprzedana będzie przyrastać według sprzedaży w sklepie internetowym.

Przewiń do góry