Synchronizacja stanów z Subiekt GT do Prestashop 1.7 (z opcją łączenia stanów z różnych podmiotów)

449,00 699,00 

Kompleksowa usługa polegająca na zintegrowaniu mechanizmów umożliwiajacych synchronizację stanów z Subiekt GT do Prestashop 1.7. Opcjonalnie możliwość łączenia, sumowania stanów z różnych podmiotów (licencji Subiekt GT).

Wyczyść

Szukasz alternatywy dla pełnej integracji Prestashop z Subiekt GT? W zakresie integracji potrzebujesz wyłącznie synchronizacji stanów magazynowych produktów? Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie!

Usługa polega na:

– integracji aplikacji wystawiającej stany z Subiekta GT na FTP w formacie CSV, aplikacja wywoływana przez harmonogram zadań
– implementacji skryptu do aktualizacji stanów z pliku CSV do Prestashop, skrypt wywoływany przez CRON
– ew. implementacji skryptu do łączenia stanów z różnych podmiotów (licencji Subiekta GT) (tylko w przypadku wyboru opcji łączenia stanów)

Mechanizmy nie wymagają wykupienia Sfery do Subiekta GT.

Stany magazynowe są wystawiane i pobierane w żądanych interwałach czasowych.

Instalacja aplikacji do Subiekta GT wystawiającej stany odbywa się na komputerze klienta poprzez pulpit zdalny lub poprzez oprogramowanie do zdalnego sterowania komputerem (np. AnyDesk, TeamViewer).

Możliwość łączenia stanów magazynowych z różnych podmiotów (licencji Subiekta GT). Jeżeli chcesz synchronizować stany z różnych podmiotów i łączyć je (sumować) wystarczy, że wybierzesz odpowiedni wariant usługi, tzn. – Tak, chcę sumować stany z różnych podmiotów Subiekt GT – zaimplementujemy wówczas dodatkowy skrypt do łączenia stanów.

Przewiń do góry